KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16164079
nr 1616 4079
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad - 16, hus i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk. 31x47 cm, yttermått inklusive ram: 44x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:55:38
27/4 21:39:18
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor